Publicat 05 Sep 2008 | Expiră 06 Oct 2008

Assistant Manager - Certsign

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare (domeniul tehnic sau economic constituie un avantaj)
Experienta anterioara intr-un post similar constituie un avantaj
Excelente abilitati de comunicare si organizare, adaptabilitate, rezistenta si toleranta la stres, diplomatie
Cunostinte PC: MS Office, Internet Explorer
Cunostinte de limba engleza: nivel mediu
Permis de conducere: categorie B

Descrierea jobului

Ofera suport directorului in desfasurarea activitatilor acestuia
Intocmeste si urmareste modificarile agendei de lucru zilnice a directorului
Informeaza directorul cu privire la corespondenţa internă şi externă primită
Redacteaza şi expediaza corespondenţa (fax-uri, memo-uri, e-mail-uri, note interne)
Informeaza membrii departamentelor cu privire la conţinutul corespondenţei interne şi externe primite (memo-uri, note transmise de către alte direcţii etc.)
Intocmeste diverse centralizări (date personale şi alte informaţii ale angajaţilor din departament, alocarea lunară pe proiecte)
Tine evidenţa deplasărilor în ţară şi străinătate (târguri, expoziţii, cursuri de perfecţionare etc.) - informaţii preliminare despre deplasare, oferte de preţuri, întocmire MEMO, rezervări, completarea ordinelor de deplasare, deconturi
Realizeaza centralizarea necesarulului de papetarie, mobilier, echipamente şi distribuirea acestora solicitanţilor.

Oferta/Beneficii:

Pachet salarial motivant
Bonus in functie de realizari
Bonuri de masa
Decont lunar pentru transport

Descrierea companiei

Cetsign este o companie din cadrul grupului UTI.
Pentru mai multe detalii, accesati www.uti.ro .

Expirat
Assistant Manager - Certsign  -  Certsign