Publicat 19 Oct 2008 | Expiră 18 Nov 2008

ASSISTANT MANAGER (baiat)

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sex masculin, 21-28 ani,
Engleza nivel conversational(obligatoriu)
Carnet conducere cat. B (obligatoriu)
Disponibilitate pentru program prelungit (Full time)
Disciplinat, onest, comunicativ, aspect placut...

Constituie un real avantaj CV-urile cu fotografie si mai ales disponibilitatea de a incepe lucrul imediat.

Descrierea jobului

Tine legatura cu furnizorii (pentru comenzi si plati)
Tine legatura cu clientii (inainte si dupa evenimente)
Coordoneaza angajatii(barmani, bucatari, supravechetoare copii) pentru buna desfasurare a evenimentelor.
Va trebui sa dezvolte diferite proiecte pentru a pastra clientii vechi si mai ales pentru a aduce altii noi. etc...

Se ofera:

Salariu motivant,
Bonusuri,
Telefon de serviciu,
Masina (pentru necesitatile tangente serviciului)
Echipa tanara (20-30 ani)
Mediu de lucru foarte placut

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

ASSISTANT MANAGER (baiat)  -  CONFIDENTIAL