Publicat 07 Mai 2008 | Reactualizat 05 Iun 2008 | Expiră 07 Iun 2008

Assistant Management

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

RBC cauta o persoana deschisa si dinamica pentru pozitia de Assistant Management
- limba engleza si germana;
- studii superioare ;
- cunostinte IT;
- abilitati de comunicare de nivel inalt, scris si verbal;
-capacitate de organizare si coordonare;
-capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
-orientare catre eficienta, initiativa;
-abilitati dezvoltate de relationare interumana;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Redactarea/ traducerea documentelor la solicitarea directorului general
- pregateste calatoriile de afaceri ale membrilor companiei: achizitionare bilete de avion, cazare
- rezolva in timp problemele administrative ale societatii
- preia/distribuie corespondenta de la curieri, posta
- preia/distribuie documentele primite pe fax
- tine sub control registrul de intrari -iesiri ale companiei
- realizeaza comanda lunara de rechizite pentru intreaga companie

Compania Romanian Business Consult SRL este prezenta de 15 ani in Romania fiind in prezent lider de piata in domeniul solutiilor de retail precum si a solutiilor de cantarire, si etichetare pentru industria alimentara si nealimentara.
RBC reprezinta urmatoarele firme internationale pe piata romaneasca:
1.Bizerba - Germania ofera:
- Echipamente de cantarire pentru retail la peste 400 clienti nationali si majoritatea clientilor internationali cu referinte precum Carrefour, Mega Image, Plus, Billa, Cora, Rewe XXL, Penny Markt.
- Solutii de cantarire/ etichetare industriala pentru industria carnii si industria alimentara. RBC este lider de piata in acest domeniu cu referinte precum Aldis, Agricola Bacau, Transavia, Unicarm, Florelia.
2.Wincor Nixdorf - Germania, furnizeaza solutii IT pentru retail si ofera echipamente POS in diverse configuratii precum si solutii informatice pentru gestiunea magazinelor incepand de la magazine mici pana la supermarketuri. Lista de referinta : Carrefour, IKEA, Plus, Kaufland, Penny Market, Mega Image precum si peste 300 clienti cu supermarketuri nationale.

Expirat
Assistant Management  -  Romanian Business Consult srl