Publicat 18 Sep 2008 | Reactualizat 02 Oct 2008 | Expiră 08 Oct 2008

Assistant Key Account Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare
- Abilitati de comunicare si negociere
- Gandire analitica si strategica
- Operare avansata PC : Ms Office, Internet
- Temperament dinamic
- Cunostinte solide limba engleza
- Permis de conducere categ.B de minim 1 an
- Experienta in vanzari Key Account reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

- Identificarea de noi oportunitati
- Participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora
- Mentinerea si consolidarea relatiilor cu clientii din portofoliul deja existent al companiei
- Alte activitati specifice departamentului de vanzari: analize si rapoarte de vanzari
- Planificarea, organizarea si urmarirea promotiilor in Key Accounts
- Analizarea competitorilor si a pietei

Axxon Romania Trading face parte din grupul de firme Axxon, producator si importator al brandurilor: XL Lighters, Casablanca, Event, Jip, Clipper.

Expirat
Assistant Key Account Manager  -  Axxon Romania Trading SRL