Publicat 06 Aug 2007 | Reactualizat 03 Sep 2007 | Expiră 06 Sep 2007

Assistant IT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Aptitudini necesare:
- sa fie capabil sa se autoorganizeze, pentru a-si duce sarcinile la bun sfarsit;
- sa fie ordonat si capabil sa tina evidente atat electronic cat si in format scris.

Descrierea jobului

Cerinte pentru post: (obligatorii)
- permis conducere categorie B;
- cunostinte operare PC;
- conexiune buna la internet la domiciliu (pentru a putea efectua monitorizari de acasa)
- disponibilitate in weekend si dupa-amiaza (este neaparat nevoie sa fie disponibil in weekend)
- sa monitorizeze si sa mentina niste evidente pe care sa le raporteze periodic.

Ce oferim noi:
- lucru cu o echipa tanara si un mediu profesional de lucru;
- salariu fix;
- alte bonusuri;
- training;
- telefon de serviciu;
- eventual masina.

Alte informatii constituie avantaj.
CV la jobs@netconnect.ro
Fax: 031.810.89.40
Mai multe informatii la www.netconnect.ro

Net-Connect Internet este unul dintre cei mai mari operatori alternativi de pe piaţa de telefonie fixa din Romania. Net-Connect Internet a aparut pe piaţa din Romania pentru a oferi servicii profesionale pe piaţa de wholesale si business.
www.netconnect.ro

Expirat
Assistant IT  -  Net-Connect Internet SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles