Publicat 09 Mai 2019 | Reactualizat 06 Iun 2019 | Expiră 09 Iun 2019

ASSISTANT BRAND MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii universitare;
Limba engleza - scris, vorbit- obligatorie;
Abilitate multi-tasking si de a derula si finaliza mai multe proiecte;
Bune competente Office;
​Atentie deosebita in verificarea detaliilor;

Descrierea jobului

Foarte organizat si disciplinat, cu o puternica abilitate de a prioritiza sarcinile si resursele;
Orientat catre detaliu, eficient;
Orientat catre satisfacerea la timp a cerintelor clientului;
Spirit de echipa, cu bune abilitati analitice si de comunicare;
Abilitatea in invatarea rapida, cu o buna absortie a informatiilor si experientelor.

Fabrica de confectii si tricotaje, important producator si exportator in industria confectiilor

Expirat
ASSISTANT BRAND MANAGER  -  SC TANEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles