Publicat 23 Mai 2007 | Reactualizat 05 Iun 2007 | Expiră 07 Iun 2007

Assistant Accountant

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Urgently required Assistant Accountant

Good knowledge of invoicing, bookkeeping, among others,with good communication skills and should be computer literate

cv should be on MS word format, and Mention position name \\\|Assistant Accountant\\\| in Subject line of Email,

Descrierea jobului

Male-Female, 20-29 years old
Accounting Diploma or graduate
With at least one or two years working experience
Flexible, with good Communication Skills

Descrierea companiei

importers and exporter of electric components

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Assistant Accountant  -  CONFIDENTIAL