Publicat 07 Ian 2021 | Expiră 07 Feb 2021

Asociat de vanzari RE/MAX Grow

11 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- stie ce inseamna a vinde si ii place sa vanda(a vinde = a-i ajuta pe altii sa obtina ceea ce-si doresc);
- doreste ca castige cat mai mult;
- este, indiferent de varsta, energic si proactiv;
- de regula reuseste sa realizeze ceea ce isi propune;
- este curios – dornic sa afle si sa invete lucruri noi;
- pretuieste integritatea – gandeste, vorbeste si actioneaza in concordanta cu valorile sale si ale companiei, nu cu a castigului imediat si cu orice pret;
- intelege ca munca este drumul strict necesar spre realizarea obiectivelor sale.

Descrierea jobului

  • Prospеctarеа si cunoаsterеа continuа а piеtеi;
  • Asistаrеа cliеntilor dе-а lungul intrеgului procеs dе tranzаctionаrе imobiliаrа;
  • Promovarеа propriеtatii conform standardelor retelei RE/MAX;
  • Organizаreа timpului si muncii cu ajutorul sistemului dе аdministrаre(CRM);
  • Pаstrаrea relatiei cu portofoliul de clienti;
  • Dezvoltarea continua prin educatie – atat cea oferita prin intermediul retelei RE/MAX, cat si autoeducatie, networking, lectura, seminarii, dar si prin experienta capatata pe teren, cu suportul echipei noastre;
  • Vei incheia tranzactii si incasa comisioane consistente, proportionale cu munca depusa.
Beneficiile pe care le ai in echipa noastra:
  • Posibilitatea de a castiga venituri considerabile, mai mari decat un job cu salariu fix, direct proportionale cu determinarea si munca depusa;
  • Training-uri special create si perfectionate pentru dezvoltarea ta personala si profesionala, livrate atat live, cat si in platforma online de e-learning, disponibila in permanenta pentru o educatie constanta, oferite atat de traineri ai Academiei RE/MAX cat si de traineri internationali;
  • O echipa mereu gata sa ofere tot suportul, mentoratul, indrumarea necesare, atat la inceputul carierei, cat si pe tot parcursul ei;
  • Oportunitatea de a avea propriul tau business intr-un mediu sigur, testat, plin de oportunitati si instrumentele necesare ascensiunii tale;
  • Retea – veti face parte dintr-o retea care lucreaza atat national cat si international;
  • Posibilitatea de a participa la evenimentele organizate in cadrul retelei, la nivel national, european si international;
  • Recunoasterea profesionala – cu cat devii mai recunoscut, apreciat si recomandat pentru munca pe care o depui, cu atat nivelul de castiguri creste;
  • Suportul echipelor noastre de specialisti din diverse domenii;
  • Un mediu de lucru modern, placut, dinamic - birou in zona ultracentrala a orasului, dotat conform standardelor RE/MAX;
  • Lucram doar prin intermediul contractului de colaborare, iar remuneratia consta in comisionul incasat in urma tranzactiilor efectuate.

Descrierea companiei

Forță globală, numărul 1 mondial în real-estate!

  • RE/MAX a ajuns lider mondial în imobiliare cu peste 128.000 de agenţi afiliaţi şi 8.300 birouri în 110 de ţări, după 48 de ani de creştere continuă, de la un singur birou deschis în 1973, în Denver, Colorado. Agenţii RE/MAX constituie cea mai puternică forţă de vânzări imobiliare din lume. Prin eforturile lor, s-a facut posibil să spunem că nimeni în lume nu vinde mai multe imobiliare decât RE/MAX.

Franciza cu cea mai mare extindere

  • RE/MAX se mândreste cu o prezenţa în +20 oraşe în întreaga ţară cu peste 50 de birouri. Acesta este modul în care ofera servicii de calitate pentru clienţi şi permite accesul la resurse imobiliare, care nu sunt disponibile în altă parte.
  • Atunci când alegi RE/MAX ai sprijinul reţelei la nivel mondial, iar dovada stă în rezultate. Nimeni în lume nu vinde mai multe imobiliare decât RE/MAX!
RE/MAX Grow - Bacau
  • 'In nivelul pietei imobiliare din Bacau consultantii nostri au acumulat experienta inca din anul 2007 generand un portofoliu de pese 500 de tranzactii. RE/MAX Grow este un birou cu o echipă de profesioniști, cu rezultate recunoscute la nivel național, care folosese instrumente de ultima actualitate: marketing de top, tehnologie de ultima gerenatie, educatie si cursuri update in permanenta la tendintele pietei. Segmentul de proprietăți premium si experiența în negociere sunt principalele atuuri ce ne diferențiază de restul agențiilor.'

Expirat
Asociat de vanzari RE/MAX Grow  -  Grow More Rmx S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles