Publicat 22 Oct 2008 | Reactualizat 19 Nov 2008 | Expiră 22 Nov 2008

ASISTENTI VANZARI

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

UNITED COLORS OF BENETTON angajeaza personal (manager, assistant manager, shop assistant ) pentru OUTLET. Acest job va ofera sanse de a lucra intr-un mediu motivant, intr-o companie italiana, de renume international. Cerinte: seriozitate, punctualitate, spirit de echipa, dorinta de a promova, capacitate dezvoltata de comunicare, spirit inovator. Beneficii: salariu motivant, bonuri de masa, bonus din vanzari.

Expirat
ASISTENTI VANZARI  -  UNITED COLORS OF BENETTON.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles