Publicat 07 Iun 2008 | Reactualizat 06 Iul 2008 | Expiră 08 Iul 2008

Asistenti vanzari

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana tanara,dinamica,motivata,cu studii medii sau superioare,cunostinte minime de lucru cu computerul.Bun comunicator,usurinta in a lucra cu publicul.Este ideal a fi pasionata de moda si preocupata de nou.Limba engleza la nivel conversational este un avantaj.

Descrierea jobului

Asistenti de vanzari(VANZATORI) in primul magazin de pantofi al firmei din Romania deschis in noul Baneasa Shopping Mall.Candidatul ideal are o tinuta impecabila,o infatisare placuta si o atitudine pozitiva.Se ocupa de prezentarea incaltamintei si asistarea potentialilor cumparatori in cadrul procesului de vazare.Se acorda salariu si pregatire de specialitate in cadrul firmei,cu posibilitati nelimitate de avansare intr-o echipa de elita deja formata.

Firma este un nume recunoscut pe piata europeana a incaltamintei de lux pentru femei,barbati si copii.Deschide primul sau magazin in Romania si doreste sa construiasca o echipa cu care sa dezvolte propria sa retea de magazine in Bucuresti.

Expirat
Asistenti vanzari  -  Dexim