Publicat 21 Aug 2008 | Reactualizat 22 Aug 2008 | Expiră 21 Sep 2008

ASISTENTI MAGAZIE

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca sunteti motivat, flexibil, dispuneti de spirit de echipa, comunicati cu usurinta si aveti experienta in vanzari va invitam sa va alaturati echipei noastre fantastice! Daca cele de mai sus va descriu foarte bine atunci abia asteptam sa aflam detalii!

Cunostinte bune de limba engleza reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Next recruteaza pentru magazinele din Baneasa Depozitul din Liberty Center persoane care pot combina experienta si priceperea cu daruirea, concentrarea si entuziasmul:

• ASISTENTI MAGAZIE

Next ofera cel mai bun training si cea mai buna dezvoltare de pe piata de retail si in plus:

• salariu competitiv
• discounturi
• asigurare de sanatate - clinica privata.

De peste 25 de ani de cand si-a inceput activitatea, Next este sinonim cu stilul, calitatea, inovatia si creativitatea. Astazi Next comercializeaza in peste 480 de magazine in Marea Britanie si peste 140 de magazine in strainatate.

www.next.co.uk

Expirat
ASISTENTI MAGAZIE  -  SC Ixy Retail SRL - Next shops in Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles