Publicat 25 Aug 2006 | Reactualizat 24 Sep 2006 | Expiră 25 Sep 2006

ASISTENTE MEDICALE 1000-1200 USD, ASISTENTI MEDICALI 2000-2500 USD.

Client eJobs
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

LIMBA ENGLEZA NIVEL SUPERIOR

POSIBILITATE DE RELOCARE IN ARABIA SAUDITA-Pentru Asistente

pentru asistenti medicali-lucrul in baze militare irak.

Descrierea jobului

ASISTENTE MEDICALE

TOATE CATEGORIILE - MEDICINA INTERNA, URGENTE, FIZIOTERAPIE
OPERATOR, POST-OPERATOR

NUMAI CU EXPERIENTA

CAZARE+3 MESE/ZI,
TRANSPORT+VIZA ASIGURATE
ASIGURARE
SALARIUL INTRE 1000-1200 USD IN FUNCTIE DE EXPERIENTA.

ASISTENTI MEDICALI BAZE MILITARE IRAK- SALARIUL 2000-2500 USD.

Descrierea companiei

companie de prestari servicii.

Expirat

ASISTENTE MEDICALE 1000-1200 USD, ASISTENTI MEDICALI 2000-2500 USD.  -  Client eJobs