Publicat 17 Feb 2017 | Expiră 20 Mar 2017

Asistente / Asistenti pentru Germania

50 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba germana
  • Peste 2 ani experiență în Medicina umana, Personal calificat

Candidatul ideal

Cautam URGENT pentru camine de batrani si spitale in Germania Asistente/Asistenti medicali calificati,cu diploma studii min.3 ani,se ofera salarii competitive,cazare,cursuri de limba Germana,egalarea si recunoasterea diplomelor aici in Germania.
Se cere limba Germana cel putin incepator.
Pentru cei interesati rog sa aplice aici cu un CV in limba Germana sau Engleza.

Descrierea jobului

Supravegherea pacientiilor,medicamentatie,etc.

Companie cu vechime in recrutarea de forta de munca pe teritoriul Germaniei.

Asistente / Asistenti pentru Germania  -  24 Stunden Pflegekraft N.D.A. Vermittlung

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă