Asistenta vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii superioare finalizate (experienta in domeniul auto reprezinta avantaj);
Cunostinte operare PC;
Atitudine pozitiva si proactiva, entuziasm si dorinta de a invata;
Abilitati bune de comunicare si de lucru in echipa;
Persoana responsabila cu capacitati de planificare, organizare si supervizare;

Descrierea jobului

Asigura fluxul informational dinspre producator si importator catre echipele de vanzari auto, precum si in sens invers;
Gestioneaza stocul de autovehicule;
Lanseaza comenzile de autovehicule in sistemul informatic Dacia-Renault;
Constata eventualele nereguli aparute in activitatea comerciala si cauta solutiile necesare unei bune desfasurari;
Asigura suport pentru consilierii de vanzari autovehicule;
Supervizeaza intocmirea dosarelor de vanzare pentru fiecare autovehicul;
Intocmeste si gestioneaza diferite documente si rapoarte.

Beneficii:
Pachet salarial motivant;
Mediu de lucru profesionist, la standarde inalte;
Oportunitatea dezvoltarii profesionale si a unei cariere in domeniul auto.

MERIDIAN AUTO este unul dintre cei mai performanţi concesionari ai mărcilor Dacia şi Renault, datorită valorilor care i-au guvernat evoluţia în cei peste 20 de ani de activitate din domeniul auto: excelenţă, profesionalism şi inovaţie.

Cu o preocupare continuă pentru furnizarea unor produse şi servicii la standarde înalte de calitate, am devenit atât o companie importantă din mediul de business din Romania, cât şi un partener de încredere pentru toţi clienţii şi colaboratorii noştri.

Fiind o organizaţie care creşte constant şi care se adaptează permanent la nou, prin schimbarea tehnologiilor şi prin introducerea unor noi servicii, vom continua să fim aproape de clienţii noştri cu cele trei locaţii din Bucureşti – Berceni, Militari şi Pipera.

Te aşteptăm alături de noi să realizăm lucruri măreţe împreună!

Publicat 23 mai 2022 Reactualizat 20 iun. 2022 Expiră 22 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos