Publicat 08 Oct 2007 | Expiră 08 Nov 2007

Asistenta - Secretara

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in domeniu de cel putin 1 an
- cunostinte profunde privind documentele si formularele specifice unei firme (eventualele cunostintele de contabilitate constituie avantaj)
- cunostinte bune de limba engleza scrisa si vorbita, capacitate de a traduce din si in limba engleza
- cunostinte solide de operare PC: pachet MS Office, Internet, Windows
- abilitati de organizare, analizare, comunicare
- punctualitate, fermitate, dinamism
- studii superioare finalizate sau in curs.

Descrierea jobului

-redacteaza documentele in Word si Excel in limba romana/engleza;
- intocmeste situatii, rapoarte financiare
- inregistreaza documentele intrate/iesite din cadrul companiei;
- tine evidenta cheltuielilor lunare incluzand si cheltuielile implicate cu consumul intern
- intocmeste necesarul de papetarie, birotica, posta, servicii de curierat, servicii bancare;
- primeste si distribuie corespondenta: posta, fax, e-mail;

Descrierea companiei

Companie media.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Asistenta - Secretara  -  CONFIDENTIAL