Publicat 06 Aug 2008 | Reactualizat 04 Sep 2008 | Expiră 06 Sep 2008

Asistenta-Referent departament vinzari

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- responsabil
- serios
- pregatit pentru un loc de munca pe perioada indelungata
- cunoscator al programelor Office
- cetatenie romana sau casatorita cu cetatean roman
- sa cunoasca bine limba rusa (scris, vorbit)

Descrierea jobului

- Va oferi sprijin departamentului de vinzari prin asistarea directorului de vinzari si a reprezentantilor de vinzari
- Pregatirea si trimiterea de oferte clientilor si potentialilor clienti ai firmei
- Facturarea livrarilor si evidenta livrarilor si stocurilor
- Pregatirea rapoartelor de vinzari
- Sortarea corespondentei
- Servicii de protocol pentru vizitatorii firmei
- Alte activitati specifice vinzarilor

Compania este cel mai mare producator european al materialelor pentru hidroizolatii si termoizolatii.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Asistenta-Referent departament vinzari  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles