Publicat 15 Feb 2019 | Expiră 18 Mar 2019

ASISTENTA MEDICALA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in domeniul medical
Drept de libera practica
Absolvirea Scolii Sanitare reprezinta un mare avantaj
Persoana responsabila, prompta in indeplinirea sarcinilor
Orientata spre nevoile pacientului si receptiva la indicatiile medicilor
Persoana organizata si capabila de munca in echipa
Abilitati bune de comunicare

Descrierea jobului

Pregatirea cabinetului pentru medici, a instrumentarului si consumabilelor necesare diferitelor proceduri
Pregatirea pacientilor pentru diferite tratamente (aplicarea de crema anestezica, dezinfectarea tegumentului, recoltarea de sange, etc)
Asistarea medicilor la diferite tratamente (injectari cu acid hialuronic, mezoterapii, PRP, excizia leziunilor cutanate si a altor proceduri laser)
Asigurarea ordinii si curateniei dupa fiecare procedura

In cadrul clinicii Elos Skin&Laser Center, am reunit cei mai buni medici si terapeuți specializați în remodelare corporală și facială, dar și echipamente medicale de ultimă generație, create de lideri mondiali în industria medical-estetică. Prin devotament si pasiune pentru ceea ce facem si servicii de inalta calitate suntem in topul clinicilor din Bucuresti si intr-o continua expansiune.

Expirat
ASISTENTA MEDICALA  -  Clinica Elos Skin&Laser Center

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles