Publicat 04 Jun 2008 | Reactualizat 03 Jul 2008 | Expiră 05 Jul 2008

Asistenta medicala - stomatologie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolventa a unei scoli de asistente medicale.

Aptitudini: organizare, indemanare, capacitatea de a lucra in echipa, rezistenta la stres.

Experienta minim 1 an intr-un cabinet stomatologic.

Descrierea jobului

Pregateste pacientii pentru interventiile ce urmeaza a li se efectua.
Pregateste cabinetul si instrumentarul pentru realizarea tratamentelor stomatologice.
Asista medicul stomatolog in realizarea interventiilor.

Beneficii: posibilitatea de lucra intr-o clinica de lux, in cadrul unei echipe internationale de profesionisti in domeniu, accesul la cele mai noi tehnologii.
Asiguram conditii pentru specializare si perfectionare profesionala.

Asteptam candidaturile pe adresa de email: clinica.dentalmed@gmail.com sau contact@dental-med.ro

Doar candidatii selectati vor fi contactati.

DentalMed Clinica Stomatologica de Lux situata in imediata vecinatate a Hotelului Marriott ofera servicii de stomatologie la cele mai inalte standarde.
Clinica dispune de trei cabinete stomatologice, dotate cu tehnologie germana de ultima generatie, camera speciala pentru sterilizare, aparat de radiologie, aparat de inhalosedare, sala de operatii complet utilata.
Tratamente stomatologice la cele mai inalte standarde sunt realizate de o echipa internationala de medici specialisti, care lucreaza cu materiale si echipamente de cea mai buna calitate.

Expirat
Asistenta medicala - stomatologie  -  DentalMed Clinica Stomatologica