Publicat 23 Iul 2020 | Reactualizat 06 Aug 2020 | Expiră 22 Aug 2020

Asistenta medicala stomatologie

1 post

Candidatul ideal

Persoana punctuala, serioasa, cu bune abilitati interpersonale, experienta de minim 2 ani

Descrierea jobului

Pregatirea cabinetului pentru interventia stomatologica

Primirea si pregatirea pacientului precum si a fisei medicale a acestuia

Asistarea medicului in timpul interventiei

Sterilizarea instrumentarului

Utilizarea si intretinerea corecta a aparaturii/instrumentarului existente în cabinet

Descrierea companiei

Clinica stomatologica, zona Floreasca.
Program de lucru de luni pana vineri, in ture (7 ore pe zi)

Asistenta medicala stomatologie  -  MEDIDENT INTERNATIONAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles