Publicat 28 Ian 2018 | Expiră 28 Feb 2018

Asistenta Medicala Stomatologie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unei Asistente pentru Rainbow Dent Floresti.

Cautam colega vesela, care sa aduca zambete in echipa noastra.

Asadar, jobul e pe pozitie si te asteapta daca:
1. Zambesti chiar si atunci cand ploua afara!
2. Esti sociabila. Vei interactiona cu multe persoane si ar fi bine sa te simti in largul tau facand asta.
3. Esti dispusa sa inveti.
4. Esti organizata....foarte organizata!
5. Esti implicata si cu spirit de initiativa.
6. Esti harnica. Lenea nu are ce cauta la noi in cabinet.
7. Esti politicoasa si amabila.
8. Sti sa lucrezi in echipa si ii ajuti pe ceilalti colegi. One for all, and all for one!
9. Ai diploma de asistenta medicala.
10. Ai experienta in domeniu minim 1 an.

Descrierea jobului

Ce vei face?
1. Ajuti medicul (lucrul la 4 maini).
2. Pregatesti instrumentarul si materialele necesare tratamentelor dentare.
3. Dezinfectezi si sterilizezi instrumentarul.
4. Pregatesti cabinetul pentru desfasurarea optima al actului medical.
6. Prezinti si promovezi igiena orala.
7. Faci inventarul materialelor.
8. Completezi fisele si alte documente.
9. Pregatesti amprentele pentru trimiterea lor la laborator.
10. Menti si efectuezi ordinea si curatenia in cadrul cabinetului.

Ce oferim?
1. Atmosfera de lucru placuta.
2. Job cu care sa te mandresti.
3. Carte de munca.
4. Sefa de treaba
5. Colegi de gasca
6. Seriozitate (salariul il vei primi fara intarzieri...de fiecare data!)

De cand avem nevoie? Din 1 Februarie 2018.
Te asteptam.

*** Va rog aplicati doar daca aveti diploma de asistenta medicala si minim 1 an experienta in domeniu. Multumesc! ***

Suntem un cabinet nou, super axati pe pacienti, orientat spre confortul si satisfactia pacientilor, ne place sa fim veseli, suntem innebuniti dupa tehnologie si suntem localizati in Floresti, Jud. Cluj. Personalul cabinetului este minunat si cautam oameni care au aceiasi minuntie pentru a se alatura misiunii noastre de a oferi cele mai bune servicii dentare din judetul Cluj.

Expirat
Asistenta Medicala Stomatologie  -  Rainbow Dental SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles