Publicat 21 Ian 2008 | Reactualizat 19 Feb 2008 | Expiră 21 Feb 2008

asistenta medicala stomatologie / medicina generala

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

meticulos, ordonat, organizat, voluntar, implicat in ceea ce face, responsabil, cu initiativa, etc.

Descrierea jobului

asistenta acordata medicului in timpul lucrului la pacient, pregatirea cabinetului pentru lucru, pregatirea instrumentarului pentru starilizare, sterilizarea acestuia, pregatirea pacientului in vederea inceparii lucrului, organizarea fiselor medicale, efectuarea a diferite statistici solicitate de catre medicii asociati, programarea pacientilor, evidenta materialelor consumate si comandarea altora noi, etc.

Descrierea companiei

clinica stomatologica situata ultracentral

Expirat
asistenta medicala stomatologie / medicina generala  -  Cabinete Medicale Grupate Perfect Smile

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles