Publicat 28 Feb 2008 | Expiră 30 Mar 2008

Asistenta Medicala / Receptionera

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, cu o atitudine pozitiva si responsabila, abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Responsabilitati: intimpinare, preluare clienti, programari pacienti, programari doctori, incasari de onorarii, recoltari probe biologice, asistarea doctorilor in cabinet, sterilizarea instrumentarului
Cerinte: cunostinte medicale, orientare catre pacient, utilizare PC.
Disponibilitate pentru program in ture.
Experienta intr-o clinica privata reprezinta un avantaj.
Autorizatia de libera practica reprezinta un avantaj.

Societate medicala privata, dotata cu aparatura de ultima generatie, avand ca obiect de activitate furnizarea de servicii medicale in urmatoarele specialitati: medicina interna, cardiologie, endocrinologie, dermatologie, pediatrie, fizioterapie, obstetrica-ginecologie, ecografie.

Expirat
Asistenta Medicala / Receptionera  -  Intro Med SRL