Publicat 10 Sep 2007 | Reactualizat 09 Oct 2007 | Expiră 11 Oct 2007

ASISTENTA MEDICALA PENTRU GRADINITA

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal va fi caracterizat prin seriozitate in practicarea meseriei, bune cunostinte in domeniul medical.

Descrierea jobului

Angajatii beneficiaza de prime, concedii platite, analize medicale gratuite.

Este o gradinita particulara cu un numar mediu de 40 de copii cu varste intre 3 si 7 ani.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

ASISTENTA MEDICALA PENTRU GRADINITA  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles