Publicat 11 Iun 2008 | Reactualizat 10 Iul 2008 | Expiră 12 Iul 2008

asistenta medicala / infirmiera / registrator

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

O candidata serioasa, punctuala, curata, pedanta, meticuloasa, indemanatica, apta pentru lucrul in echipa, dornica si capabila de a acumula cunostinte noi si de a le pune in practica.

Descrierea jobului

Mentinerea curateniei in clinica stomatologica, pregatirea instrumentarului pentru sterilizare, sterilizarea instrumentelor, evidenta fiselor cu pacienti, raspuns la telefon, lucrul cu medicul (prepararea diverselor materiale, inmanarea instrumentelor necesare medicului, curatarea si dezinfectia unitului dentar).
Beneficii: un loc de munca civilizat, curat, un mediu placut, rezolvarea eventualelor probleme dentare existente (dupa acumularea unei vechimi de 1 an in acest serviciu).

Descrierea companiei

Clinica stomatologica

Expirat
asistenta medicala / infirmiera / registrator  -  S.C. Carpe Diem s.r.l.