Publicat 11 Ian 2008 | Reactualizat 10 Feb 2008 | Expiră 11 Feb 2008

Asistenta medicala / infirmiera / ingrijire persoane varstice in Germania

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunoaşterea la nivel comunicaţional a limbii germane
Rezistenţă la stres
Onestitate
Experienţa în domeniul îngrijirii persoanelor vârstnice, a persoanelor bolnave
Diploma de asistent medical este considerată un avantaj

Descrierea jobului

Oferim angajare şi muncă la domiciliul clientului
Oferim posturi de îngrijitor al unor persoane vârstnice sau/şi bolnave
Termeni şi condiţii de plecare flexibile
Contract de muncă pe perioadă determinată de minim 3 luni
Un nivel de salarizare atractiv
Angajare cu contract de muncă, în conformitate cu condiţiile legale
Acoperirea costurilor de transport, masă şi cazare

Promedica24 funcţionează pe piaţa europeană şi oferă servicii de asistenţă medicală şi îngrijire a persoanelor vârstnice şi bolnave. Prestăm servicii pe care le oferim la domiciliul clienţilor persoane fizice. Echipa firmei este constituită din asistenţi medicali din Europa Centrala si de Est care au înalte calificări profesionale şi o vastă experienţă în domeniu.
Pentru clienţii noştri persoane fizice, oferim îngrijire permanentă (24 de ore pe zi) a persoanelor vârstnice care au nevoie de asistenţă medicală profesională. Mai mult pe pagina www.promedica24.ro

Expirat

Asistenta medicala / infirmiera / ingrijire persoane varstice in Germania  -  Promedica24 Central Europe SRL www.promedica24.ro