Publicat 21 Ian 2008 | Reactualizat 19 Feb 2008 | Expiră 21 Feb 2008

asistenta medicala generalista

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana tanara comunicativa cu sau fara experienta in domeniu.

Descrierea jobului

Post de asistenta medicala cu sau fara experienta.
Contract de munca pe durata nedeterminata.
Salariu 700 lei net. Prime de sarbatori.Posibilitatea cresterii salariului in functie de seriozitate si calitatea muncii prestate.Se lucreaza inture de 7 ore pe zi. Se lucreaza o sambata da si una nu.

Descrierea companiei

Centru medical cu urmatoarele specialitati:
cardiologie, ginecologie, stomatologie, ecografie, ORL, dermatologie

Expirat
asistenta medicala generalista  -  S.C. Med Plus S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles