Publicat 23 Sep 2007 | Expiră 24 Sep 2007

Asistenta medicala generalista, stomatologie pentru radiologie dentara

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

experienta pe un post similar ( avantaj ! ); autorizatie de libera practica valabila; capacitate de adaptare la diferite ritmuri de munca; capacitate de comunicare si de abordare a pacientului; punctuala, atenta, responsabila, ordonata, serioasa, spirit de lucru in echipa; cunostinte minime de operare PC.

Descrierea jobului

Responsabilitati: primirea pacientilor, verificarea datelor acestora, realizare de radiografii dentare intraorale si extraorale,procesarea filmelor dentare, minime operatiuni de contabilitate primara
Beneficii : salariu motivant in functie de nivelul de pregatire, bonus, prime, carte de munca, instruire la locul de munca cu posibilitatea obtinerii permis nivel 1 CNCAN

Centru de radiodiagnostic maxilo-dentar dotat cu aparatura radiologica de ultima generatie

Expirat
Asistenta medicala generalista, stomatologie pentru radiologie dentara  -  MNGRADIODENT