Publicat 24 Mar 2008 | Reactualizat 22 Apr 2008 | Expiră 24 Apr 2008

ASISTENTA MEDICALA - CONSTANTA

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Asistenta medicala, preferabil cu competenta in sala de operatie. Cunostinte privind pregatirea cabinetului pentru lucrul de zi cu zi , pregatirea instrumentarului,buna organizatoare, etc

Descrierea jobului

Pregatirea cabinetului pentru primirea pacientilor, lucrul cu Medicul , pregatirea instrumentarului, cunostintele IT constituie un avantaj. Se ofera salarizare motivanta in functie de activitatea desfasurata in clinica.

Firma cu profil medical , in continua dezvoltare pe piata medicala din Romania.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

ASISTENTA MEDICALA - CONSTANTA  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles