Publicat 20 Feb 2019 | Reactualizat 20 Mar 2019 | Expiră 23 Mar 2019

Asistenta Marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca iti doresti sa lucrezi in domeniul marketing, daca vrei sa iti pui in aplicare cunostintele dobandite pe parcursul anilor de studiu si mai ales, daca vrei sa capeti experienta implicandu-te in mod activ in activitatea companiei noastre, aplica acum pentru acest post la MERIDIAN Auto.

Cerinte:

- Studii superioare;
- Cunostinte de operare PC;
- Dorinta si capacitate de asimilare a informatiilor noi;
- Abilitati foarte bune de comunicare si de lucru în echipa;
- Persoana serioasa, organizata si responsabila.

Descrierea jobului

Orasul in care se va desfasura activitatea: Bucuresti, Sector 4
Tipul jobului: full-time ( L-V: 08:30-17:30)

Responsabilitati:
- participare activa la proiectele de marketing in derulare;
- seriozitate si implicare;

Beneficii:
- Salariu motivant;
- Mediu de lucru profesionist;
- Oportunitatea dezvoltarii profesionale si a unei cariere in domeniul marketing;

Companiile din grupul MERIDIAN isi desfasoara activitatea in domenii dintre cele mai diverse, obiectivul principal fiind acelasi: furnizarea de produse si servicii la cele mai inalte standarde.
Obiectivul MERIDIAN GRUP este sa ofere solutii practice intr-un mod transparent, eficient si profesional. MERIDIAN GRUP este o organizatie care creste constant, se adapteaza permanent la nou, schimba tehnologiile, introduce noi servicii pentru a veni in intampinarea solicitarilor clientilor.
MERIDIAN este unul dintre cei mai performanti concesionari ai marcilor Dacia-Renault. Succesul nostru depinde de succesul clientilor nostri. Pentru a ne atinge obiectivele, vom continua sa ne bazam pe increderea clientilor nostri, dar mai ales pe activitatea lor alaturi de noi.

Website : www.meridiangrup.ro

Expirat
Asistenta Marketing  -  Meridian Business Grup

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles