Publicat 08 Nov 2006 | Reactualizat 19 Nov 2006 | Expiră 09 Dec 2006

ASISTENTA MANAGER / SECRETARA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Seriozitate, dorinta de a progresa, cunostinte medii utilizare PC, Windows, Office, Internet.

Descrierea jobului

Preluare si devierea apelurilor telefonice, primire/trimitere fax-uri si email-uri.
Gestionarea fluxului de documente intrare/iesire, evidenta si organizarea actelor firmei,
Participa la alcatuirea si actualizarea ofertelor, contractelor, facturilor etc. actualizare pagini web.
Mentine relatiile cu clientii si partenerii, prospectare clienti noi.
Sarcini de contabilitate primara, relatii cu banca, evidenta comenzi, expeditii, plati, incasari etc.
Pachet salarial atractiv corelat cu realizarile, carte de munca, mediu de lucru placut si relaxat, posibilitati de perfectionare, acces internet, telefon, auto.

Descrierea companiei

Vanzari directe si servicii internet.

Expirat
ASISTENTA MANAGER / SECRETARA  -  FilipNet