Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 09 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

ASISTENTA MANAGER / MANAGERA OPERATIONAL,DIV.ONLINE,SI MEDIA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Abilitati de comunicare si organizare
-persoana dinamica, activa, rezistenta la stres
-capacitate de sinteza si analiza
-cunostinte de limba engleza
-operare calculator programe de gestiune
-cunostiinte contabilitate primara
-capacitate mare de munca
-bune cunostiinte operare calculator
-disponibilitate program flexibil si prelungit

Descrierea jobului

Asistenta Directorului General
Abilitati de comunicare
Preia comenzile online si le urmareste pana la incasarea banilor
-Monitorizeaza,updateaza si urmareste sistemul informatic de gestiune,existenta etichetelor cu coduri de bare,efectuarea periodica a inventarelor.
-capacitate foarte buna de organizare, de respectare a termenelor limita
-operare calculator
-urmarirea periodica a stocurilor din magazine si depozit si reaprovizionarea magazinelor
-receptionarea marfurilor,adaugarea de etichete cu coduri de bare
-selectioneaza si decide asupra celor mai potrivite metode de merchandising urmarind factorii:comerciali,functionali,imagine
-verifica zilnic rearanjarea unor componente strategice din magazin realizate de catre lucratorii magazinului
-initiaza si pune in aplicare diverse strategii/actiuni
-buna organizare in atingerea obiectivelor
-emiterea diferitelor strategii si tehnici de vanzare
-urmareste stocurile magazinelor
-participa impreuna cu managerul la selctia si comanda colectiilor
CV cu Fotografie.
Magazinele GHERASOS din Unirea Shopping Center, Mega Mall si Sun Plaza

Gherasos produce si comercializeaza confectii pentru barbati, sub marca proprie - sau importa si distribuie prestigioase marci internationale

Expirat
ASISTENTA MANAGER / MANAGERA OPERATIONAL,DIV.ONLINE,SI MEDIA  -  GHERASOS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles