de ani Fără Frică...

Publicat 13 Mar 2019 | Expiră 13 Apr 2019

Asistenta Manager - cu experienta in firma de constructii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolventa a invatamantului superior (profil tehnic = avantaj)
Experienta pe un post similar;
Buna cunoscatoare/utilizatoare a calculatorului (OFFICE, EXCEL, Power Point, printare rapida, etc.)
Atentie la detalii
Capacitatea de a lucra cu termen limita
Limba engleza nivel mediu cel putin
Seriozitate,disciplina, simt de raspundere.

Descrierea jobului

Intocmire si completare drafturi contracte (contracte prestari servicii, contracte subantrepriza);
Verificare oferte de preturi;
Urmarirea contractelor;
Intocmire diferite situatii si necesare (pontaje, evidenta subcontractori, situatii financiare - venit/cost, incasari, plati, necesar rechizite, necesar materiale);
Intocmire procese verbale, intocmire borderouri pentru diferite documente/planuri;
Intocmire diferite documente conform procedurii interne de managementul proiectelor (fisa atribuire proiect, manual proiect, fisa incheiere proiect, etc);
Intocmire(printare) rapoarte stadiu proiect;
Verificare - impreuna cu seful de santier - a situatiilor de lucrari primite de la subcontractori;
Intocmire situatii de lucrari pe baza masuratorilor efectuate de seful de santier/inginer de specialitate;
Raportari -privind productia- catre departamentul tehnic, analiza si urmarire postcalcul;
Preia si mentine fluxul corespondentei (mailuri, comunicari, adrese);
Participarea la sedintele interne sau externe, intocmirea si distribuirea listelor TO DO, respectiv a minutelor, precum si urmarirea indeplinirii sarcinilor/angajamentelor din documentele respective;
Proceseaza si organizeaza diverse documente;
Mentine un sistem eficient si sigur al indosarierii tuturor documentelor;
Administreaza baza de date cu clientii si furnizorii;
Acorda suport intregii echipe;
Activitati de protocol.

Expirat
Asistenta Manager - cu experienta in firma de constructii  -  VALUE ACTIVE SERVICES

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles