Publicat 22 Ian 2007 | Reactualizat 20 Feb 2007 | Expiră 22 Feb 2007

Asistenta directiune

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare;
- Experienta intr-o pozitie similara;
- Cunostinte bune de Word, Excel, Outlook, Power Point;
- Comunicare si capacitati de relationare;
- Rigurozitate si capacitate de organizare;
- Buna gestionare a prioritatilor;
- Adaptabilitate;
- Autonomie si initiativa;
- Diplomatie si buna capacitate de ascultare;
- Cunoasterea limbii franceze la un nivel avansat;
- Cunoasterea limbii engleza la un nivel avansat;

Descrierea jobului

- Organizeaza, la nivel de directiune, comunicarea cu toti colaboratorii externi, departamentele comerciale si serviciile suport;
- Asigura din punct de vedere organizatoric si administrativ buna derulare a functionarii magazinului;
- Asigura comunicarea cu administratia locala si cu autoritatile romane;
- Asigura buna comunicare intre fiecare departament al companiei cu interlocutorii interni si externi prin telefon, fax, corespondenta;
- Organizeaza calatorii si deplasari in interesul serviciului (rezervari, cazare, transport, etc.);
- Emite, claseaza si arhiveaza diferitele documente si dosare;
- Pregateste dosare de intalnire si procese verbale ale intalnirilor;
- Realizeaza traduceri scrise si orale;
- Gestioneaza agenda si programul de intalniri ale directorului de magazin;
- Gestioneaza comenzile, stocurile si relatiile cu furnizorii de consumabile de birou;
- Organizeaza evenimente si intalniri;
- Gestioneaza cheltuielile de birou;
- Alte activitati de secretariat si receptie;

Descrierea companiei

Pentru a aplica direct pe site-ul Adecco dati click aici .

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

BUCURESTI - Sediu Central - Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1
Tel: 021/300.35.46
Tel: 031/405 9840/41
Fax: 021/300.35.45
E-mail: recrutare@adecco.ro

BUCURESTI Nord - Str. Axexandru Ioan Cuza Nr. 17, Sector 1
Tel/Fax: 031/805 8417

BUCURESTI Vest - Str. Valea Cascadelor Nr. 4, Sector 6
Tel: 031/805 8245
Fax: 031/805 8243

TIMISOARA - Str. Popa Sapca nr.12, apartament 1
tel: 0256/432 211
fax: 0256/406 180
E-mail: timisoara@adecco.ro

PITESTI - Str. Maior Sontu, bl. D4, parter
Tel: 0248/612 303
Tel: 0348/401 548
Fax: 0248/612 304
E-mail: pitesti@adecco.ro

SIBIU - Str Fantanii, 2 bis
Tel: 0269/206 450
Tel: 0369/405 244
Fax: 0269/206 451
E-mail: sibiu@adecco.ro

ARAD - Str. Mihai Eminescu la nr 45,
Tel/fax:0257/ 281142;
E-mail: arad@adecco.ro

CLUJ: Str. Iuliu Maniu nr.39
Tel: 0264/406 234
Tel: 0364/405 376
Fax: 0264/406 232

IASI: Bd. Tudor Vladimirescu nr.4, bl.311, parter
Tel: 0232/206 120
Tel: 0332/411 805
Fax: 0232 206 110

PLOIESTI: Str. Mercurului, Nr. 1
Tel: 0244/219 320
Fax: 0344/801 393
E-mail: ploiesti@adecco.ro

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in peste 11 tari, pe 3 continente si reunind mai mult de 170.000 de colaboratori. In cei peste 40 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.
Valorile care ne anima sunt: Incredere. Participare. Evolutie.
Succesul Auchan se bazează pe calitatea echipelor sale.

Avantajele AUCHAN:

- Veti putea participa la crearea primului hipermarket Auchan in Pitesti, care face parte dintr-un proiect ambitios si interesant;
- Veti putea beneficia de formare profesionala inainte de preluarea functiei, cat si pe toata durata indeplinirii functiei alaturi de noi;
- Veti avea acces la experienta unica a grupului, facand parte dintr-o echipa de oameni profesionisti si responsabili, pasionati de comert;
- Veti fi incurajati sa va dezvoltati si sa promovati in cadrul companiei;
- Renumeratie si pachet de beneficii atractive.

... si desigur dinamismul, atmosfera colegiala, entuziasmul ... tot ceea ce inseamna Auchan!

Expirat
Asistenta directiune  -  Adecco Resurse Umane