Publicat 24 Iun 2008 | Expiră 25 Iul 2008

ASISTENTA DEPT. MARKETING

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare in domeniul comunicarii ,stiintelor umane .
Experienta in activitati de marketing/ PR de minim 1 an (constituie avantaj, dar nu este obligatoriu)
Persoana organizata, calma, atenta la detalii.
Experienta intr-o companie specializata pe distributie materiale de constructii -constituie un avantaj

Descrierea jobului

Gestionarea documentelor departamentelor.
Executiv, in derularea proiectelor de marketing: campanii, evenimente etc

Dupa 6 luni de activitate se poate promova in cadrul departamentului

Grup de firma care se ocupa cu importul , productia si comercializarea materialelor de constructii , in special acoperisuri metalice si mase plastice

Expirat
ASISTENTA DEPT. MARKETING  -  Bravo International

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles