Publicat 07 Nov 2007 | Reactualizat 06 Dec 2007 | Expiră 08 Dec 2007

ASISTENTA DEPARTAMENTUL TRANSPORT INTERNATIONAL/ DISPECER

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare/ medii;
- Constituie avantaj experienta pe un post asemanator;
- Cunostinte operare PC;
- Cunoasterea a cel putin unei limbi straine la nivel mediu ( engleza, italiana);
- Capacitate de organizare si de a lucra cu termene limita;
- Seriozitate, dinamism.

Descrierea jobului

- Sa contacteze clientii existenti pentru incarcarea camioanelor cu marfa;
- Sa urmareasca efectuarea cursei;
- Suport documentatie;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti.

Salariu foarte atractiv.

Compania asigura servicii de transport marfa, expeditii internationale si comisionare vamala.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

ASISTENTA DEPARTAMENTUL TRANSPORT INTERNATIONAL/ DISPECER  -  CONFIDENTIAL