Publicat 25 Sep 2008 | Reactualizat 24 Oct 2008 | Expiră 26 Oct 2008

ASISTENTA DEPARTAMENT SITE ACQUISITION

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Absolventa a unei Facultati Tehnice (Universitatii Tehnice de Constructii Bucuresti - constituie avantaj)
-Persoana organizata, comunicativa;
-Cunostinte nivel mediu de limba engleza;
-Cunostinte de MS Office: Word, Excel;
-Atentie la detalii, rigoare, acuratete;
-Cunostinte de Autocad (constituie avantaj).

Descrierea jobului

OBIECTIV:

Ofera suport managerului direct in problemele legate de administrarea zilnica a departamentului.

RESPONSABLITATI:

- pregateste, verifica si arhiveaza documentatia necesara realizarii contractelor de locatiune pentru amplasamentele GSM;
- verifica documentele predate de subcontractori si de colegii din teren;
- intocmeste rapoarte cu privire la proiectele desfasurate de departamentul Site Acquisition si asigura transmiterea lor catre persoanele responsabile;
- primeste si redacteaza corespondenta cu autoritatile si subcontractorii;
- urmareste facturarea lucrarilor si plata acestora catre colaboratori,
- mentine si actualizeaza inregistrarile in baza de date referitoare la activitatile departamentului ;
- intocmeste deconturi de cheltuieli spre aprobare de catre client ;
- mentine si actualizeaza inregistrarile in baza de date referitoare procesul de acceptare si facturare a lucrarilor efectuate
- arhiveaza documentatia tehnica.

BENEFICII:

- pachet salarial atractiv;
- dezvoltarea unei cariere pe termen lung in cadrul firmei.

Numai persoanele selectate vor fi contactate!

Telelink Services Romania,parte integranta a grupului de companii Telelink,ofera servicii orientate catre furnizorii de soluţii TIC în Europa Centrală şi de Est! Oferim o gamă largă de soluţii pentru reţele si date atât pentru telefonie fixa cât si mobilă, adresata agenţiilor guvernamentale si marilor întreprinderi. Succesul TeleLink se sprijina pe patru stâlpi de tehnologie convergenta:
Reţele de date
 Tehnologii de ultima generaţie, Reţele Corporative si VPN-uri, Reţele de acces, Platforme de livrare servicii
Reţele Wireless
 Achiziţii de locaţii, permise de construire, proiectare si construcţie, Conexiuni de furnizare a energiei externe, Instalare, punere in funcţiune & integrare, Administrarea logisticii & proceselor, Reţele wireless, Reţele Mobile de Telefonie, Tehnologie de transmitere mobila.
Soluţii IT
 Soluţii IPT corporative, Soluţii pentru înregistrarea vocii , VPN Corporativ, Soluţii avansate de facturare, Infrastructura corporativa LAN/WAN .
Facilitaţi Inteligente
 Securitate corporativa, Sisteme structurate de cablare, Construirea de sisteme de administrare cladiri (birouri, hoteluri, intreprinderi), Centru de control al întreprinderilor

Expirat
ASISTENTA DEPARTAMENT SITE ACQUISITION  -  TELELINK SERVICES ROMANIA