Publicat 08 Iul 2008 | Reactualizat 06 Aug 2008 | Expiră 08 Aug 2008

Asistenta Departament Medical

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare
Experienta intr-o pozitie similara consituie un avantaj
Gandire analitica, orientare catre rezultate
Atentie la detalii, minutiozitate
Abilitati de comunicare si de relationare interpersonala
Abilitati administrative si de organizare
Abilitati operare PC
Fluenta in limba engleza

Descrierea jobului

Asigura serviciul administrativ al activitatii studiilor clinice (R&D)
Este responsabil cu mentinerea inventarului materialelor studiilor clinice si cu organizarea expeditiilor acestora
Pregateste diverse rapoarte privind activitatea R&D
Traduce din/in engleza diverse documente necesare activitatii R&D
Mentine un sistem de indosariere/ arhivare eficient si sigur, asigurandu-se ca toate documentele sunt indosariate/arhivate in timp util conform standardelor companiei.
Organizeaza sedintele angajatilor din departament si intalnirile investigatorilor; se ocupa de detaliile de calatorie si cazare pentru membrii departamentului si investigatori.
Se ocupa de distribuirea tuturor informatiilor si materialelor necesare membrilor departamentului precum si de corespondenta.

GlaxoSmithKline este o companie de renume in intreaga lume, liderul pietei romanesti de medicamente

Misiunea noastra in lume este imbunatatirea calitatii vietii oamenilor, oferindu-le posibilitatea sa realizeze mai multe, sa se simta mai bine si sa traiasca mai mult

Alte informatii despre GlaxoSmithKline poti afla de pe site-ul www.gsk.ro.

Expirat
Asistenta Departament Medical  -  GlaxoSmithKline

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles