Publicat 07 Jul 2008 | Reactualizat 04 Aug 2008 | Expiră 07 Aug 2008

ASISTENTA COMERCIALA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati de comunicare si organizare
Experienta anterioara similara
Cunostinte foarte bune PC ( Excel si Word, Power Point )

Descrierea jobului

Suport pentru echipa de consilieri de vanzari autovehicule.
Lanseaza comenzile de autovehicule in sistemul informatic Dacia.
Gestioneaza stocul de autovehicule.

Salariul oferit: 2000 ron brut

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni (Turnu Magurele nr. 58-60, Sector 4) si Militari (Bd. Iuliu Maniu nr.319-329, Sector 6) pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.Pentru mai multe detalii si informatii va invitam la sediile noastre.

Expirat
ASISTENTA COMERCIALA  -  MERIDIAN dealear DACIA RENAULT