Publicat 30 Ian 2007 | Reactualizat 28 Feb 2007 | Expiră 02 Mar 2007

Asistenta Comerciala

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana dinamica, responsabila si motivata, autonoma si organizata in munca comerciala;
- studii superioare definitivate in comert, marketing;
- cunostinte solide de operare PC;

Descrierea jobului

- prezentarea telefonica a firmei, a gamei de produse si a serviciilor clientilor;
- prospectie telefonica in vederea largirii gamei de produse;
- tratarea comenzilor clienti, facturarea clientilor, urmarire documente vamale;
- stabilirea previzionala a necesarului de marfa, transmiterea comenzilor catre furnizori;
- evidenta si traducerea diferitelor documentatii tehnice;
- elaborarea de rapoarte privind vanzarea si aprovizionarea de marfuri;
- relatia cu diversi prestatari de servicii - transporturi, administratie, servicii informatice;
- colaborarea cu ceilalti membrii ai echipei comerciale, logistice si contabile;

SOCIETATE specializata in importul si distributia de materii prime, aditivi si coloranti in domeniul maselor plastice, adezivi industriali cu furnizori din Franta, Italia, Germania, China.
Sediul firmei, birourile si depozitul in Arad.

Expirat
Asistenta Comerciala  -  POLYDIS SRL