Publicat 15 Iul 2008 | Reactualizat 13 Aug 2008 | Expiră 15 Aug 2008

Asistenta Comerciala in Departamentul de Camioane

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare (de preferat economice sau tehnice)
- Cunoasterea limbilor franceza si/sau engleza constituie avantaj;
- Excelente abilitati de utilizare calculator - Word, Excel, PowerPoint

Profil:

- Seriozitate
- Dinamism
- Perseverenta
- Foarte buna organizare
- Buna comunicare

Descrierea jobului

Postul se afla in Localitatea Mogosoaia. Societatea asigura transportul salariatilor.

Postul de Asistent Comercial este locat in cadrul Departamentului de Camioane si presupune activitati administrative ce vin in sprijinul procesului de vanzare:

- intocmirea contractelor de vanzare si a facturilor proforme;
- pregatirea documentatiei necesare pentru licitatii;
- pregatirea documentelor de livrare: proces verbal, manuale de utilizare/ garantie;
- gestionarea bonurilor de comanda si a cererilor de concediu si transmiterea lor catre departamentele de contabilitate si, respectiv, resurse umane;
- gestionarea bazei de date cu clienti precum si a bazei de date cu preturi/oferte;
- arhivarea diverselor documente.

Salariu atractiv
Posibilitatea formarii profesionale
Posibilitati de promovare
Ambianta profesionala

Vor fi contactati doar candidatii selectati pentru interviu.

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

Renault Trucks;

Automobile Renault, Dacia, Nissan;

John Deere, Kuhn, si Manitou

Mai mult de 580 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.

Expirat
Asistenta Comerciala in Departamentul de Camioane  -  SC IPSO SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles