ASISTENTA/ASISTENT SECRETARIAT / CONSILIER JURIDIC

BIROU EXECUTOR JUDECATORESC 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Postul implica seriozitate, rigoare si disciplina, obligatia legala de pastrare a secretului profesional, activitate de secretariat, primire si expediere corespondenta, redactare acte cu caracter juridic.

Descrierea jobului

Redactare acte cu caracter juridic, primire si expediere corespondenta, preluare apeluri telefonice, relatii cu publicul, cunostinte bune de Office Word, inregistrare acte, opisare, arhivare, activitatate de secretariat.

Efectuarea de servicii de interes public in domeniul juridic.
Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 4 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.