Publicat 18 Jul 2007 | Expiră 18 Jul 2007

Asistenta Admin Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolventa ASE sau echivalent
- Cunostiinte bune de operare PC (Word, Excel)
- seriozitate
- lucreaza bine in echipa
- experienta in relatiile cu clientii

Descrierea jobului

- secretariat (raspunde la telefon, intocmeste documente, scrisori si faxuri)
- urmareste contractele cu clientii si furnizorii si raspunde de derularea lor
- inregistreaza facturile primite de la furnizori si cele emise catre clienti
- intocmeste documentele de calificare pentru licitatii
- organizeaza transportul de marfa intern si extern
- coordoneaza si efectueaza inregistrarile activitatii de service
- administreaza asigurarile auto obligatorii, CASCO, plata impozitului anual auto, gestioneaza foile de parcurs
- alte activitati administrative

Firma Tera Software & Consulting este specializata in comercializarea echipamentelor IT.
Pentru mai multe detalii puteti consulta pagina noastra de web: www.teranet.ro

Expirat
Asistenta Admin Manager  -  Tera Software & Consulting TSC