Publicat 02 Iun 2008 | Reactualizat 01 Iul 2008 | Expiră 03 Iul 2008

Asistenta Achizitii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare finalizate(de preferat profil economic, marketing, limbi straine);
- utilizare avansata PC(Word, Excel);
- engleza comerciala - mediu;
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- foarte bune capacitati de analiza si sinteze;
- atitudine proactiva si agerime.

Descrierea jobului

- participa la aprovizionarea cu marfa de la furnizorii externi;
- elaboreaza si lanseaza comanda catre furnizori urmarind obtinerea confirmarii de primire a acesteia;
- urmareste respectarea conditiilor de livrare a produselor de catre furnizori;
- urmareste stocul de produse achizitionate de la furnizori;
- elaboreaza rapoartele de vanzari si le transmite furnizorilor in termenii prestabiliti;
- urmareste platile catre furnizorii externi

Oferta (bonusuri, beneficii):
-salariu motivant, decontare transport.

Sinapsa Resurse Umane a fost infiintata in anul 2003 cu scopul de a oferi companiilor interesate servicii specializate de:
-recrutare si selectie;
-evidenta angajati;
-cursuri de perfectionare;
-evaluarea performantelor angajatilor;
-team-building;

Misiune:
-ne propunem sa oferim clientilor nostri cei mai buni candidati, programe performante de evidenta a angajatilor, cele mai bune cursuri adaptate nevoilor lor, sisteme complexe de evaluare a performantelor angajatilor si o gama diversificata de team-building

In prezent recrutam pentru unul dintre clientii nostri, firma specializata pe comercializarea aparaturii electrice de joasa tensiune.

Expirat
Asistenta Achizitii  -  Sinapsa Resurse Umane