Publicat 14 Aug 2007 | Reactualizat 12 Sep 2007 | Expiră 14 Sep 2007

ASISTENTA ACCOUNT MANAGER

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolventa studii superioare
- persoana foarte organizata
- abilitate in lucrul cu cifrele
- atentie la detalii
- l. engleza avansat
- Foarte bun operator PC MS Office [ Word, Excel, PowerPoint]
- flexibilitate si adaptabilitate
- capacitatea de a lucra cu termene limita si rezistenta la stres

Descrierea jobului

-primeste cererile clientilor si le analizeaza stabilind etapele si termenele in care pot fi rezolvate
- scrie comenzile interne, face estimarea de cost si de timp pentru fiecare proiect in parte
- urmareste termenele de realizare pentru proiectele alocate
- urmareste si realizeaza inchiderea bugetului pentru proiectele alocate
- mentine relatia cu departamentele interne in toate fazele proiectului (creatie, productie, media, financiar).
- Realizeaza rapoarte de activitate.

Descrierea companiei

AGENTIE DE PUBLICITATE FULL SERVICE

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

ASISTENTA ACCOUNT MANAGER  -  CONFIDENTIAL