Publicat 16 Nov 2014 | Reactualizat 14 Dec 2014 | Expiră 18 Dec 2014

Asistent

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Compania DUBAI CONSULTING Dubai Euro Finance– este un centru financiar, care sponsorizează proiecte in întreaga lume.
Compania noastră are peste 20 de sucursale in întreaga lume.
Compania DUBAI CONSULTING Dubai Euro Finance vă garantează succesul, stabilitate și profesionalism.
În prezent ne extindem sucursala in România și spunem noilor angajati bun venit în echipa noastră.

Descrierea jobului

Căutam angajati responsabili, harnici, de încredere și activi pe care ne putem baza și conta pe ei.
Va oferim: venituri ridicate, oportunități de dezvoltare a carierei. Lucra de acasa sau de la birou in regim on-line, 4-6 ore pe zi, 5 zile pe săptămână. Forma de angajare - contract de muncă.
Salariul 11000-13000 RON sau mai mult, în funcție de calitatea muncii și a punerii sale în aplicare.
În procesul de cooperare noi vom furniza informații despre lucrul cu clientii.
Principalele responsabilități sunt:
Comunicarea cu clienții on-line (prin telefon);
Consilierea clienților;

Descrierea companiei

Participarea la tranzacțiile financiare;
Vi se va da acces la contul personal de pe site-ul nostru, prin care puteți monitoriza starea curentă a ordinelor clienților;
Rapoarte zilnice privind activitatea desfășurată;
Cerințe de bază:
Experiența in servicii clientela si vânzări de servicii financiare;
Cel puțin studii liceale (studiile superioare in economie sunt văzute ca un avantaj);
Abilitați de comunicare, creativitate, tendinta de a lucra, responsabilitate;
Standarde ridicate de serviciu cu clienti;
cunoașterea unei limbi străine;
Rezistenta la stres;
Cunoștințe PC-ului, Internet si MS Office;
Persoanele interesate sunt rugate să trimita CV-ul la adresa de e-mail:
Vom contacta candidatii selectati.

Expirat
Asistent  -  DUBAI CONSULTING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles