Publicat 23 Jul 2008 | Expiră 24 Jul 2008

asistent

CONFIDENTIAL
4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Experienta este un avantaj, dar nu o conditie
- Cunostinte de PC: Word, Excel, Power Point, Internet Explorer
- Limba engleza si/ sau limba germana la nivel avansat
- Carnet de conducere categ. B
- Persoana "OPEN-MIND"
- Dinamism, initiativa, simt dezvoltat al organizarii, buna gestiune a timpului si a prioritatilor, abilitati dezvoltate de comunicare, serioasa- punctuala
- loiala

Descrierea jobului

Preia apelurile telefonice
- Asigura receptia si expeditia corespondentei
- Arhiveaza documentele
- Asistenta in alegerea candidatilor;
- Asistenta in programarea agendei de lucru a directorului;
- Coordonarea personalului/muncitorilor din punct de vedere administrativ dar si coordonarea lor fizica;
- Presteaza serviciile de secretariat

-salariu atractiv,negociabil,bonusuri,telefon de serviciu si decontari transpost

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

asistent  -  CONFIDENTIAL