Publicat 14 Apr 2008 | Reactualizat 13 Mai 2008 | Expiră 15 Mai 2008

asistent

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Corect, sincer, punctual, responsabil, ingrijit.

Descrierea jobului

Aptitudini/responsabilitati:
- de a tine evidente: cheltuieli, intrari -
iesiri magazie
- evidente+arhivare documente
- aprovizionare
- relatii clienti (direct sau telefonic)
- relatii institutii de stat sau private
- de a tine ordine
- etc..
Disponibilitatea: - de a invata ceva nou
- de a presta orice munca (in
anumite limite) in cadrul firmei
- de a presta ore suplimentare
- de a face deplasari in Bucuresti
Beneficii: - decontare transport in comun (taxi sau
autoturism privat)
- telefon mobil
- ore suplimentare platite
- prime sarbatori si realizari deosebite
- sarbatori legale libere
- haine
Eventual o limba straina la nivel de conversatie (engleza, franceza, germana).
Perioda de proba 1 luna.
Posibilitate de avansare in functie.
Angajare cu carte de munca.

Atelier de creatie vestimentara si confectionare pe comanda individuala, a imbracamintei pentru femei si barbati.

Expirat
asistent  -  S.C. DANIEL IUSCO STUDIO S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles