Publicat 29 Oct 2007 | Reactualizat 27 Nov 2007 | Expiră 29 Nov 2007

ASISTENT

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- CUNOSCATOR A DOUA LIMBI STRAINE (ENGLEZA SI FRANCEZA)

- CUNOSTINTE BUNE DE OPERARE CU PACHETUL MS OFFICE
- ABILITATI ORGANIZATORICE
- USURINTA IN COMUNICARE
- CAPACITATE LUCRU IN ECHIPA
- PERSOANA DINAMICA

Descrierea jobului

Dezvoltarea si actualizarea bazei de date cu informatii referitoare la clienti in conformitate cu politica interna a companiei;
* Pregatirea tuturor documentelor si materialelor necesare ;
* Personalizarea relatiilor cu clientii/partenerii companiei;
* Mentinerea contactului cu celelalte persoane/departamente implicate pentru a asigura o buna desfasurare a activitatii companiei;
* Mentinerea unei conduite profesionale in afaceri si reprezentarea imaginii companiei in fata clientilor si a partenerilor de afaceri;
* Participarea si implicarea activa in toate aspectele operationale;

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

ASISTENT  -  CONFIDENTIAL