Publicat 22 Aug 2007 | Reactualizat 19 Sep 2007 | Expiră 22 Sep 2007

ASISTENT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

– Absolvent/a al/a unei facultăţi de profil economic, preferabil cu specializarea n management;
– Experienţa de 1 an pe un post similar reprezintă un avantaj;
– Cunoştinţe avansate de limba engleză şi / sau germană;
– Cunoştinţe avansate de operare PC;
– Excelente abilităţi de comunicare şi interrelaţionare;
– Perseverenţă n atingerea rezultatelor dorite;
– Simţ critic, excelente abilităţi de analiză şi sinteză;
– Excelente abilităţi de prezentare n scris şi oral;
– Bune abilităţi de management al timpului, de muncă sub presiune şi de lucru cu termene limită.

Descrierea jobului

– Menţine relaţia dintre companie şi clienţi
– Organizează agenda directorului de filiala;
– Realizează documentaţia pentru ntlnirile la care participă reprezentanti ai companiei;
– Transmite faxuri, emailuri, telefoane;
– Prezintă rapoarte privind activitatea filialei şi relaţia cu colaboratorii, clienţii şi angajaţii;
– Este responsabil de comunicarea internă a organizaţiei, prin transmiterea informaţiilor membrilor organizaţiei.

Se oferă:

- Salariu atrăgător;
- Munca ntr-un mediu extrem de competitiv;
- Oportunităţi de promovare şi dezvoltare profesională.

DARIAN ROM SUISSE este membră asociată ANEVAR şi activează de 14 ani în domeniul evaluării şi consultanţei. Suntem reprezentaţi la nivel naţional printr-o reţea de 18 birouri proprii şi peste 60 de colaboratori în toate judeţele ţării.
In ultimii 15 ani Darian a avut un rol strategic important pe piaţa românească, prin rolul său activ de evaluator şi consilier pentru instituţii şi companii de importanţă macroeconomică, dar şi prin consultanţa oferită afacerilor mici şi mijlocii sau persoanelor fizice.

Expirat
ASISTENT  -  SC DARIAN ROM SUISSE SRL