Publicat 24 Nov 2017 | Expiră 25 Dec 2017

ASISTENT VANZARI

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii/ superioare;
- aptitudini de comunicare/relationare cu clientii;
- abilitati de lucru in echipa;
- cunostinte operare PC;
- orientare catre rezultate si solutii;
- initiativa si atitudine pozitiva;
- flexibilitate si spirit de echipa.

Descrierea jobului

- asigura vanzarea produselor si serviciilor oferite de catre companie;
- ofera informatii despre caracteristicile tehnice si modul de folosire ale produselor;
- ofera clientilor consultanta in alegerea produselor in acord cu nevoile acestora;
- gestionarea portofoliului de contracte
- atingerea targetului lunar de vanzari si a obiectivelor individuale stabilite.
- intocmirea de raportari periodice privind activitatea desfasurata.

Extinzandu-si permanent gama de produse cu aparitii de ultima generatie, cu intentia de a acoperi cerinte cat mai variate si de a oferi solutii complete clientilor sai, ALBOSMART a dovedit in ultimii ani dinamism si flexibilitate, ceea ce i-a conferit reputatia unei firme solide in vanzarea echipamentelor IT, solutiilor web, sistemelor de securitate si a automatizarilor industriale.

Expirat
ASISTENT VANZARI  -  ALBOSMART SRL